Press Esc to close · Enter for all results
St Charles, MO 63303
$350,000
$175 / sq ft
3
Bedrooms
Bathrooms
1,998
Sq Ft Above Grade
0.07
Acres
Listed: May 15, 2026 (1 days on market)
Viewed 1 time on this site.